Karczowanie drzew i usuwanie korzeni

 "KRIS" Christian Schmeissner
Wiśniowa 141
39-124 Iwierzyce
tel.+48 606418631
fax.+48 17 8552012

Forstmaschinen regeneration.

Firma „KRIS” zajmuje się:

* wycinka lasu

* usuwanie drzew

* karczowanie zarośli, krzaków i samosiejek z nieużytków rolnych

* wyrywaniem korzeni i ich utylizacją

* frezowanie pni

* wycinka drzew

* karczowanie lasu

Zajmujemy się też przygotowaniem terenu pod budowę (usunięcie zieleni pozostawienie gołej ziemi pod budowę) autostrad, dróg, rurociągów czy budynków wielko powierzchniowych.Posiadamy bazę sprzętu, który pozwala nam w szybki i w profesjonalny sposób usunąć drzewa ,krzewy, korzenie i pozostałości po ściętych drzewach (gałęzie) .
Ciągnik leśny USA 260 pozwala nam na transport pni, konarów i gałęzi z terenu wycinki do miejsca składowania skąd po ocenie będzie transportowane dalej.


OSA2 


Rębarka BRUKS pozwala nam na pozbycie się konarów ,gałęzi i odpadków drzewnych ,które nie przedstawiają wartości. Zostaną one zmielone na kawałki o wielkości około 25 x 25mm. Takie zrębki mogą być wykorzystane jako biomasa i dostarczone do elektrowni czy też elektrociepłowni.

Problemem dla nas nie jest też duża ilość korzeni pozostała po ścięciu drzew. Składowanie małej ilości korzeni sprawia już problem gdyż trzeba wydzielić do tego teren a jeśli jest ich większa ilość to robi nam się problem z ich składowaniem. I co z nimi robić? My potrafimy je porąbać ,odsiać tak by przedstawiały wartość jako biomasa dla elektrowni czy elektrociepłowni.Nieużytki rolne pozostawione na kilka lat bez naszej interwencji potrafią zaróść (malinami, brzozą, wierzbą itp.) Ręczne pozbycie się tych samosiejek jest czasochłonne. Przy pomocy 300 konnego ciągnika i karczownicy jesteśmy w stanie w szybki sposób pozbyć się niechciany zarośli ,krzaków i samosiejek na nieużytkach rolnych.

 

Firma wykonuje też remont maszyn.


Schmeissner (c) 2007
Realizacja: Technetium [Tc]